Miley cyrus illuminati mi?

hayır arkadaşlar değil. şöyle (mileytamed)babası bu örgutu ogrendikten snra Mıley'ı uyarmış ve miley saçmala demiş ama

gerçekte girmek istemiş yoksa şohretini kaybeder ve şeytan ona acı çektirie. Okumuşsunz dur seytan unluleri yanına çaırıp çocukları herkesi ona taptırmaktır. Neeeyse konuya donelıım naaber:) Ve kararsız kalan mıley lady gaga ona tehtit edmesin diye zorunlu olarak ve Deepak diye birisi onu esir aldıgından zorla bu pozu vermiştir. (mileytamed)Roportajda açıklayam mıliiiş şöyle der. '' Saçmalama . ben o guruptan değilim NOKTA. selenayıda zorladilar. Ben hristiyanım bazı pozlarm var evet ama onlar sadece bi pozz oka? Ayrıca illuminatinin sex ve hareketler ve şeytanla ilgili olablR. ben hristiyanım ve hep oyle kalıcağım. Şeytan kendisi ağlısın ben onlardan değilim bebeğiim '' dedğini herkes konuşuyor.

Ama biraz korkuyoruz cunkii Miley de kiz olarak tehlikede. hiç bir kız tehlikede olmadı. çünkü olmek ve şöhretini kaybedmek istemezdi.

Ama rihanna şeytana asık oldugundan kendini ona tapıyoo. Kolunda ''evil'' doğmesi var yaa .

 

 

AMA BU SADECE BİR POZ. KAHKULUM VAR BENIMDE VE BAZEN OLUYO BU SEKILDE. AMA ILLUMİNATİ OLDUĞUM SOYLENEMEEZ . KAHKUL SADECE BİR SÖYLENTİ NOKTA.

ama bu poz neden bilmiyırum. aslında bende vermistim ama sonra Illuminati deel dedim. Ama bu fotoda dusunuyorum. o roportajı bunun için yapmıs olabilir ne dersiniiz ::?

BIDE WALT DISNEY ILLUMINATI OLDUGU İÇİN ORDAKI KARAKTERLERDEN SUPHELIYIIIZ HERKES. AMA MILEY OYLE SEYLER YAPMIYOR KI.(MİLEYTAMED) AMA DISNEYDE OYNIYOSA FARKLİ Bİ NOKTA O :)

ay ciiks rock isareti yapmak ne mantık ne yani piramit değil,tek göz değil e ozaman ne mantık. Rock işateri yapınca illuminati mi oluyoon. Yok la bu kadar da fzla.

 

İSTEKLER OLURSA DEVAMI GELİCEEEEEEEEEK!!yes

 

 

ALINTI HİÇBİR ŞEKİLDE DEĞİLDİR.

KOPYA CEKMEYİ DENEYİN SIKIYSA KOPİ - PASTE YAPILMIYO VE YAPAN ŞİKAYET EDİLEREK ATİLİYO VE BİDAHA BU SİTEYE GİREMİYORDUR!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !